23 M.S.V.’71 keepers genieten van Feyenoord clinic!

Home > Algemeen > Actueel > Nieuws > 23 M.S.V.’71 keepers genieten van Feyenoord clinic!

23 M.S.V.’71 keepers genieten van Feyenoord clinic!

Dit item is verlopen op 10-08-2019.

Maandag 12 november jl. was een prachtige en leerzame avond voor onze jeugdkeepers.

 

In samenwerking met de keeperstrainers van de Feyenoord Academy werd er een super leuke keeperstraining gegeven. Maar liefst 23 MSV keepers hadden hun handschoenen aangetrokken om in verschillende oefeningen goede tips en adviezen te krijgen van de ervaren trainers.
 

De oud profkeepers en MSV-ers Oscar Moens en Arjan vd Kaaij waren weer terug bij hun oude club. Dat was natuurlijk een mooi gezicht! Verder waren ook Patrick van Seters en Joey Koorevaar met al hun kennis van doelverdediger aanwezig.Oscar Moens instrueert de jonge M.S.V.'71 keepersDeze ervaren keeper trainers hadden leiding over clinic. Daarbij werden ze geassisteerd door de volgende MSV keepers en trainers; Geert, Gerrit, Shay Jochem en Clair. Het was een zeer geslaagde clinic voor alle MSV keepers.


Een van de vele oefenvormen

Alle deelnemers waren erg enthousiast net als de reacties langs de lijn. Kortom weer een mooie actie voor onze jeugd.

Laten we hopen dat onze keepers van de wijze lessen kunnen profiteren de komende wedstrijden. 

Met grote dank aan de Feyenoord Academy voor de medewerking.

De TC van M.S.V.’71

Bijgaand nog meer foto's van deze clinic. Deze zijn te zien en te downloaden via bijgaande link https://1drv.ms/f/s!Ao-BphXObcHDtXhlByABZY7XlkVv

Contactgegevens

M.S.V.'71
Albert Schweitzerdreef 501
Maassluis
Tel: 010-5917947
 

Routebeschrijving

Bekijk hier de routebeschrijving naar M.S.V. '71