• nicovdlelij

Een rondje voor M.S.V.'71


Nu de kantines dicht moeten blijven, lopen amateurclubs veel geld mis. Daar kunnen we met z'n allen als deelnemers, supporters en liefhebbers van het amateurvoetbal best iets aan doen. Heel simpel door een rondje te geven. De opbrengst daarvan gaat naar jouw club.

Hoe werkt de actie?

  • Nu dit in de kantine niet kan roepen wij iedereen op om digitaal een rondje te geven. Niet aan je teamgenoten of sportvrienden maar aan je eigen club! Aan M.S.V.'71. Zo kunnen we er samen voor zorgen dat onze club niet in de problemen komt, zodat wij straks weer samen kunnen genieten van het mooiste spelletje dat er is.


  • Een rondje is een donatie voor jouw club ter waarde van een rondje in de kantine (€20,-). Je kunt zelf kiezen hoeveel rondjes je wilt geven. Betalen gaat via iDeal..

  • Hoe meer rondjes M.S.V.'71 krijgt, hoe beter voor de clubkas! Help je mee om de actie te verspreiden? Deel de actie via WhatsApp of op Facebook en Twitter.


  • Een rondje is een donatie voor onze club, ter waarde van een rondje in de kantine. Je krijgt hier verder zelf niks voor terug maar helpt je club enorm in deze lastige tijd.

  • Deze actie is opgezet door Stichting Clubpot Nederland en is betrouwbaar. Al veel clubs uit de regio doen hier aan mee

  • Via bijgaande link https://www.rondjevoorjeclub.nl kan je meedoen en MSV 71 kiezen om verder te gaan. Dit kan het best door Maassluis in te tikken. Dan verschijnen de sportclubs uit Maassluis. Kies vervolgens voor MSV 71

Bij voorbaat dank. Wij hopen op jullie steun