• nicovdlelij

Hart onder de riem


Beste leden en familie, vrijwilligers en sponsoren van M.S.V.’71

Al enige tijd maken we in de wereld een pandemie mee wat we zeker in onze westerse wereld niet voor mogelijk hadden gehouden. Ook onze vereniging ontkomt niet aan de maatregelen van het kabinet.

Zowel in financieel als sportief opzicht heeft onze club daar uiteraard ook veel last van. Maar het allerbelangrijkste is toch dat we met zijn allen gezond blijven. Lege sportvelden en winkels die gesloten zijn bieden een trieste aanblik. Om maar niet te spreken over de ondernemers van wie sommigen het water aan de lippen staat.

Ook sponsoren van onze vereniging zal dit wellicht raken, al hopen wij uiteraard van niet. Dat geldt uiteraard voor alle ondernemers in Maassluis. Wij hopen dat deze crisis niet al te lang zal gaan duren.

Wij wensen een ieder heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijden.

Blijf gezond en let op elkaar.

Bestuur M.S.V.'71