Functionarissen

Bestuur

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

PR sponsoring

Technisch onderhoud

Jeugdzaken

Adviseur

Pieter Hoogenraad

Gerard Schilperoort

Wil Dijksman

Martin van Zweden

Hans Frerichs

Mels van Zanten

Jacques van der Vlugt

Commissie Bar

Commissielid

Commissielid

Commissielid

Leendert van Geest

Henk Smit

Vanessa van den Boogaart

Commissie Bouw

Voorzitter

Technische realisatie en advies

Hans Frerichs

Mark van Spelden

Technische realisatie en advies

Mike Warnaar

Commissie PR

Voorzitter

Secretaris

Martin van Zweden

Nico van der Lelij

Erik de Gier

Commissielid

Commissie Senioren Veld

Wedstrijdsecretaris (za)

Wedstrijdcoördinator

Maarten Voortman

Aad Cordia

Wedstrijdsecretaris (zo)

Wilma Cordia

Hoofd jeugdopleiding Onderbouw (kabouters t/m JO11)

Wim Bijkerk

Commissie Technische Zaken

Bestuurslid 

Commissielid

Bestuurslid jeugd

Loek Voortman

Bas Lankwarden

Mels van Zanten

Hoofd jeugdopleiding Bovenbouw (JO13 t/m JO19

Ron van Straaten

Commissie Toernooien

Commissielid

Commissielid

Commissielid

Commissielid

Commissielid

Commissielid

Sunil Girdhari

Nico van der Lelij

Hans Terbeek

Hans van Polanen

Cora van der Hoek

Wil Dijksman

Gerard Schilperoort

Commissielid

Commissie Vrijwilligers

Commissie Zaal

Wedstrijdsecretaris

vacant

Wil Dijksman

Hans Terbeek

Henk Smit

Petra Bruines

Commissielid

Commissielid

Ledenadministrateur

Commissielid

Welkomstcommissie

Commissie Jeugd

Bestuurslid Jeugd

Wedstrijdsecretariaat

Mels van Zanten

Diana van Dun

Coordinator  Kabouters

Hans Dries

Dit is een paragraaf. Klik hier om je eigen tekst toe te voegen.

Coordinator JO8,JO9

vacant

Coordinator JO11

Paul de Snaijer

Coordinator JO13

Petra Arntz

Coordinator JO16,JO17,JO19

André Swertz

Commissie Website

Webredactie

Webredactie

Webredactie

Technische realisatie & advies

Technische realisatie & advies

Technische realisatie & advies

Commissielid

Aad Cordia

Nico van der Lelij

Ronald Ducaneaux

Martin de Heer

Fabiën Heeren

Wim Hoogenraad

Martin van Zweden

Algemene Zaken

Ledenadministrateur

Materiaalbeheer (sen)

Zaalcommissie

Consul (zon en trainingen)

Technisch onderhoud

Materiaalbeheer (jeugd)

Henk Smit

Martin van Rijn

vacant

Aad Cordia

Rob van de Heuvel

Peter Vermeulen