top of page

Ad van Opstal zingt nieuw M.S.V.’71 clublied.


Onze eigen huiszanger; Ad van Opstal heeft voor ons 50 jarig jubileum een geweldig nieuw clublied uitgebracht. Na het populaire lied; ‘He He Hup MSV’ uit 1996 (tgv van ons 25 jaar bestaan) heeft Ad nu een oud MSV lied uit 1981 in een modern jasje en après-ski deuntje gestoken.

In 1996 was het liefde op het eerste gezicht tussen de gezellige volkszanger; Ad en onze club. Met een vrolijke Jantje Koopmans act stal hij toen de show in onze eerste Mega tent. Sindsdien heeft ‘onze’ Ad op alle Megaweken opgetreden en op vele MSV bruiloften en partijen.

Het nieuwe clublied; ‘Het zwart en wit van M.S.V.’71’ is destijds geschreven door de zwart/witte familie van der Vlugt. Het gaat op de melodie van de grote feest hit; ‘Bij ons staat op de keukendeur’ van het Bossche carnavals duo; de Twee Pinten. De tekst uit 1981 is in overleg met Ad iets aangepast.

Het idee om het oude clublied in een nieuw jasje te steken kwam vanuit onze jubileumcommissie, die ondanks alle corona beperkingen, toch voor de nodige leuke jubileum aandacht voor onze club blijft zorgen.

Tezamen met Ad van Opstal dook een enthousiaste groep MSV bubbels in zuid Limburg eind mei de muziekstudio in om het clublied in te zingen. En het resultaat is verbluffend goed geworden.De nieuwe MSV kraker; ‘Het zwart en wit van M.S.V.’71’ van Ad van Opstal, is vanaf nu te downloaden en te beluisteren via de muziek app: Spotiy.

Wij danken Ad voor deze bijzondere bijdrage aan ons jubileum. ‘Het zwart en wit van M.S.V.’71’ zal de komende jaren ongetwijfeld veel gezongen en gehoord worden in de Steendijkpolder.

Zodra het kan en mag zal Ad van Opstal zijn MSV lied zeker live ten gehore brengen!

Liefhebbers kunnen alvast oefenen en meezingen met de songtekst:

Clublied ‘Het zwart en wit van M.S.V.’71’

Melodie: "Bij ons staat op de keukendeur" van de Twee Pinten


Refrein:

Het zwart en wit van MSV

Dat doet aan alle fronten mee

En de kinderen zingen op de straat

MSV die nooit verloren gaat

En winnen ze weer een trofee

Is de kantine een groot café

En wat er met MSV gebeuren zal

Ze blijven altijd aan de bal!


1e Couplet

Al komt er nu een LYRA , VDL of MVV

Ze nemen graag de punten met zich mee

Ze willen overwinnen, maar die truck die gaat niet door

Want MSV blijft steeds een goaltje voor

Het is een club met roem en faam

En ze blijven altijd gaan !


Refrein:

Het zwart en wit van MSV, …


2e Couplet

Wie bij MSV aan de Steendijkpolder komt

Staat vastgenageld aan de grond

Als u wilt genieten, kom doe ons een groot plezier

Bij MSV is altijd veel vertier

Ieder jaar de Megaweek

De grote tent, daar is het feest!


Refrein:

Het zwart en wit van MSV, …
Comentarios


bottom of page