top of page

Club van 71 schenkt nieuwe zwart/witte bankjes!


Met de middelen vanuit de ‘Club van 71’ zijn er 4 nieuwe bankjes aangeschaft voor de supporters langs onze grasvelden. Afgelopen zaterdag werden de fraaie zwarte/witte bankjes, met veel dankbaarheid, in gebruik genomen. Er zijn hiermee in totaal 16 prima zitplaatsen voor langs de lijn gekomen.
Onze ‘Club van 71’, met inmiddels zo’n 50 donateurs, is al jaren goud waard voor onze vereniging.

Het initiatief voor de ‘Club van 71’ is voortgekomen vanuit onze leden. Als tegenhanger van de bekende ‘clubs van 50 en 100’, werd er uiteraard voor 71 gekozen. Ieder lid van de ‘Club van 71’ verkrijgt voor het jaarlijkse bedrag van €71,- een naamsvermelding op het ‘Club van 71’ bord bij de entree van onze kantine.

Van de jaarlijkse donaties heeft M.S.V.’71, naast de bankjes, al meer nuttige investeringen kunnen doen.


Zo is er eerder een bladblazer en buitenmeubilair aangeschaft, de fietsenstalling opgeknapt en een speaker set gekocht.


Ook ons kassasysteem is destijds gerealiseerd door de middelen van onze ‘Club van 71’.

Wij zijn alle ‘Club van 71’ leden hiervoor zeer dankbaar.

Wilt u ook lid van worden van onze Club van 71, dan kunt contact opnemen

met ons bestuurslid algemene zaken Jacques vd Vlugt.

Comments


bottom of page