top of page

Elly Middelburg in de bloemetjes gezet


Afgelopen maandag; op onze jubileumdag bracht een kleine delegatie van het bestuur een "voordeur" verrassingsbezoek aan de moeder van onze vereniging Elly Middelburg. Een alleraardigste en lieve vrouw


Op 8 maart 1971 werd onze mooie vereniging opgericht. Toen nog als omni- sportvereniging met meerdere takken van sport zoals; volleybal, honkbal, tafelvoetbal en voetbal. De initiatiefnemers destijds waren wijlen Gerard Wolfs en Jan Middelburg. Aan de keukentafel van de familie Middelburg werd het sportplan concreet gemaakt en de basis gelegd voor de oprichting van de Maassluise Sportvereniging 1971.


Inmiddels 50 jaar verder zijn de voetbaltak als M.S.V.'71 en de honk en softbaltak als de Gophers twee zelfstandige actieve verenigingen in Maassluis west.


Reden genoeg om vanwege het 50 jubileum van M.S.V.'71 een bosje bloemen en gebak te brengen bij Elly Middelburg. Als weduwe van Jan, mag Elly, met een welgemeende knipoog wel de moeder van onze vereniging genoemd worden. De bewuste keukentafel heeft ze niet meer maar het clubgevoel nog zeker wel. Want Elly is bij elk lustrum aanwezig geweest en volgt 'haar 'cluppie nog goed. Als de coronamaatregelen het toelaten is ze zeker van plan om onze vernieuwde accommodatie te komen bekijken. Dan rollen we natuurlijk de zwart/witte loper voor haar uit.


Namens vele MSV-ers danken wij Elly voor haar steun aan Jan bij de oprichting en totstandkoming van onze vereniging.


Het bestuur van M.S.V.'71.


In de oude M.S.V.'71 doos vonden we nog een jubileum uitgave van het 10-jarig bestaan. Daarin ook een stukje over de oprichting van onze mooie club en een aantal oude foto's met Jan Middelburg in het middelpunt. Voor de geïnteresseerde lezerHet bestuur in 1974 met vlnr Ab Westbroek, ? Co van Engelenburg, ? en Jan Middelburg
Het bestuur in 1981 met staand vlnr Wim Blom, Jan Middelburg, Piet Bouts en Chris Paschold

Zittend vlnr Guus de la Rambelje, Wim Caron, Louis Druijve en Emmy den BravenWethouder Smit overhandigt een cadeau aan voorzitter Jan Middelburg ter gelegenheid van de opening van de nieuwe akkomodatie in 1977. In het midden op de achtergrond bestuurslid Wim Blom. En 2e van rechts Burgemeester van DijkeVoorzitter Hans Kamman van de Rotterdamse voetbalbond overhandigt een cadeau bij de opening van het nieuwe sportpark

Comments


bottom of page