top of page

Sfeervolle selectie seizoenafsluiting in ‘s-Gravenzande



Zaterdag 26 juni sloot onze selectie en begeleiding in goede sfeer het seizoen 2025-2026 af. Ook het bestuur en technisch hart was vertegenwoordigd op deze zonnige dag in het Westland.

 

Dit keer was de seizoenafsluiting in de stamkroeg van onze hoofdtrainer Jan van der Sar in ’s-Gravenzande. Ook voor keeperstrainer Geert Dobbe en aanvoerder Jack van der Vlugt was het een thuiswedstrijd. Laatstgenoemde bleek, samen met sidekicks Ricardo de Jager en Tom Vreugdenhil een uitstekende spreekstalmeester tijdens de geanimeerde meeting in café de Beurs. Café de Beurs is sinds dit seizoen subsponsor van onze selectie.

 


Traditiegetrouw werden tijdens de borrel (incl. BBQ) ook de jaarlijkse selectieprijzen uitgereikt en de nodige dankwoorden geuit.

 

Zo werd Arno van Zweden door de jury (met mooie emotie) gekozen tot meest waardevolle speler! Hij is hiermee de opvolger van Tom Vreugdenhil. Arno is afgelopen seizoen uitgegroeid tot een echte sterkhouder van het 1e elftal. Als dynamische speler liet hij zijn bekende lange ballen en loopvermogen zien op zaterdagmiddag. Een van zijn hoogtepunten was de prachtige winnende vrije trap bij DVO’32.

 


De jonge keeper (17 jaar) Marco van der Hoek werd uitgeroepen tot grootste talent van jaar. Hij liet wekelijks in het 2e elftal zijn mogelijkheden zien en verving Bart Voskamp tweemaal, bij afwezigheid prima in onze hoofdmacht.

 


Rody van Baalen werd met in totaal 19 treffers, topscorer van het seizoen. Ook hij maakte met zijn snelheid en doelgerichtheid een enorme stap voorwaarts in zijn ontwikkeling afgelopen seizoen.

 


De ‘Duim van het jaar’ ging dit keer naar de immer positieve Menno Grootveld.



Ondanks zijn blessureleed bleef hij het 2e elftal trouw steunen en hielp waar kon bij de trainingen.

 


Mooie dankwoorden en attenties waren er ook voor de verzorgers (Don) Leo en Danielle, grensrechter Edwin en keeperstrainer Geert.



Ook werden teammanager Michel, assistent Bas en hoofdtrainer Jan naar voren gehaald en bedankt voor hun grote inzet.



Vaste fotograaf Aad werd ook bedankt voor de wekelijkse wedstrijdfoto’s.

 


Verder werd er afscheid genomen van Adane Kichouh die naar SVV vertrekt en Jari Bierhuize die vanwege zijn werk niet meer op zaterdag kan voetballen.



Tijdens de selectiebijeenkomst voor het nieuwe seizoen op 18 juni werd er al afscheid genomen van keeper Bart Voskamp, hij gaat naar Victoria’04. Zij ontvingen allen een mooi aandenken van onze club. Overigens blijft Bart wel actief als trainer bij onze jeugd.

 


Na een goed verzorgde barbecue en wat lekkere yoghurtjes als toetje kwam de stemming er goed in.  En naarmate de avond voordere kwamen de zang en danstalenten van o.a. Edwin en Jan meer naar voren in het oude bruine café (uit 1850). Ook werd ons clublied luid meegezongen in het ‘breeje durp’! De geslaagde bijeenkomst werd rond 22:00 uur afgesloten met nog een prachtige meezinger van Andre Hazes en een proost op het nieuwe seizoen met nieuwe kansen!

 

Onze dank gaat uit naar Mike Boers die met zijn personeel een geweldig gastheer was in het zeer gezellige café de Beurs. Op naar het seizoen 2026-2027.

 

 



 
 
bottom of page