top of page

Luxaflex maakt M.S.V.’71 bestuurskamer nog mooier


Met enige regelmaat ervaart onze vereniging geweldige hulp en steun van winkeliers en bedrijven. Vele ondernemers zijn ons goed gezind. Dit ervaren we ook goed tijdens ons nieuwbouw en renovatieproject.Zo werd onze PR commissie eind vorig jaar getipt door onze Paul van Loenen om eens een praatje te maken met Erik Barth, vader van onze Jo17-1 keeper Cas.

Erik werkt bij ‘Luxaflex Nederland’ in Hardinxveld-Giessendam en hij wilde wel wat betekenen voor onze club.

Dit heeft geresulteerd in prachtige en hoogwaardige luxaflex voor de raamkozijnen en dubbele deuren in onze fraaie bestuurskamer.Daan Wakker van het gelijknamige bedrijf uit Reigerstraat heeft namens ‘Luxaflex’ de mooie klus vakkundig geklaard . Het is erg mooie en functionele raamdecoratie geworden waar wij nog lang plezier van gaan hebben.


Onze dank gaat uit naar Erik Barth voor de bemiddeling en Daan Wakker voor de installatie. En natuurlijk ook grote dank aan Luxaflex Nederland voor de sponsoring van de gepaste raamdecoratie.

Het bestuur van M.S.V.’71

Komentarze


bottom of page