top of page

M.S.V.’71 feliciteert jarige sponsors


Twee belangrijke sponsors van M.S.V.’71 vieren deze week hun verjaardag. Beide bedrijven zijn gevestigd in Maassluis. Het betreft Lely en de Koningshoek.


LELY

Het internationaal opererende Lely is de oudste van de twee. Dit gerenommeerde bedrijf bestaat 75 jaar. Door het ontwikkelen van innovatieve producten hebben ondersteunen zij de agrarische sector wereldwijd. Dit prachtige bedrijf schonk ons een koe, de mascotte van M.S.V.’71, die al een paar jaar staat te pronken nabij de kleedkamers. Daarnaast is Lely ook aan onze club verbonden als reclamebord sponsor.


DE KONINGSHOEK

De tweede jarige is Winkelcentrum Koningshoek. Zij vieren deze week hun 50e verjaardag. Dit prachtige overdekte winkelcentrum met gratis parkeren is niet meer weg te denken uit Maassluis. En ook niet als sponsor van M.S.V.’71. Want op de shirts van al onze jeugdteams prijkt de naam van de Koningshoek.


Wij feliciteren beide bedrijven van harte met hun verjaardag en hopen dat ze nog lang als sponsor aan onze club verbonden zullen blijven.


コメント


bottom of page