top of page

M.S.V.’71 jeugd bedankt winkeliers Koningshoek


Zaterdag 8 juli jl. zijn de winkeliers in de Koningshoek verrast met een zonnige attentie namens onze club. Een aantal vrolijke M.S.V.’71-ertjes verblijdde de ondernemers met een exclusieve M.S.V.’71 zonnebril, zonnehoedje en zwart/witte strandbal. Dit als dank voor de grote steun aan onze club en ter gelegenheid van het 50 jaar bestaan van het winkelcentrum.

Alle M.S.V.’71 jeugdteams maken al vijf seizoenen Koningshoek shirtreclame op de velden in de regio. De band en samenwerking met de winkeliersvereniging en de ondernemers van het prachtige Maassluise winkelcentrum is erg goed. Zo heeft onze jeugd vorig jaar nog een zwerfvuil opruimactie gedaan rond het winkelcentrum. De reacties op het M.S.V.’71 aardigheidje zijn dan ook erg leuk.

Naast de Koningshoek kunnen alle M.S.V.’71 sponsors deze zomer een zonnige attentie tegemoet zien.

Want dankzij de steun van onze sponsors ziet M.S.V.’71 de toekomst zonnig tegemoet.

Het bestuur van M.S.V.’71.


Hierbij enkele foto's van Winkeliers die op de foto gingen tijdens het spontane M.S.V.'71 bezoek

Van Es Trends & Watches


Amazing Store


Moondog


Nelson


Passion Maassluis


Riviera HaarmodeVisboertje

Comments


bottom of page