top of page

M.S.V.’71 jeugdafdeling groeit als kool!


Zeer positief nieuws voor onze zwart/witte vereniging. Het aantal jeugdleden groeit momenteel namelijk aanzienlijk en opvallend snel. 

 

Er was de laatste 2 seizoenen al een lichte aanwas te zien maar deze zet zich nu flink door. Voor aankomend seizoen zijn er al 40 nieuwe aanmeldingen binnen gekomen bij onze ledenadministratie.

 


Hierbij komt na de zomerstop ook nog een nieuwe meiden Mo-14 team bij! Ook leveren onze kabouters jaarlijks vele enthousiaste voetballertjes af. De grote instroom van nieuwe jeugdleden is o.a. resultaat van consequent beleid, leuke sociale activiteiten, scherpe contributie en kantineprijzen een goede accommodatie. Kortom verschillende factoren die bijdragen aan een goed imago en ledengroei.

 Verder starten we het nieuwe seizoen 2024-2025, zoals het nu naar uitziet, met 5 senioren elftallen. Vier op zaterdag en één op zondag. Ons huidige Jo19 elftal maakt namelijk de overstap naar het senioren zaterdagvoetbal.

 

Verder biedt MSV ook nog zaal en walking voetbal. Hiermee groeit onze club langzaam naar de 400 spelende leden.

 

Mooie ontwikkelingen dus, want hoe meer leden, hoe meer vreugd in onze nieuwe kantine.

 

Zo ziet de toekomst er zonnig uit voor M.S.V.’71.

Commentaires


bottom of page