top of page

M.S.V.’71 Jubileum shirt populairOndanks dat er nog steeds geen wedstrijden gespeeld mogen worden, blijft ons jubileumshirt overal opduiken.


Het fraaie zwart/witte tenue, ontworpen door onze Jack vd Vlugt, blijft immens populair onder MSV-ers en liefhebbers. Veel supporters dragen het met trots en sommigen worden er zelfs dagelijks mee wakker.


Zo ging onlangs ook een droom in vervulling voor oud MSV’er en sponsor John Meuldijk van Juist ‘Druk en Print’ uit Schiedam.


John doorliep in de jaren 80 onze jeugdafdeling en speelde later ook in ons eerste zaalteam. Dat speelde destijds in de hoofdklasse. Zijn vader John-senior was in het verleden ook trainer/leider van enkele jeugdelftallen van onze club.


Zo koestert de familie Meuldijk mooie herinneringen aan onze vereniging. En…’oude liefde roest niet’, dat blijkt maar weer.John-junior verzorgt met zijn bedrijf "Juist" al heel wat jaren vakkundig ons drukwerk (affiches/poster etc.) en is ook leverancier van onze reclameborden.


Het fraaie jubileumshirt heeft van John een prominente plaats gekregen in zijn kantoor bij Juist.


Een prachtige opwaardering natuurlijk van het top druk en print bedrijf in Schiedam.


Wij danken John voor zijn steun aan onze 50-jarige club!


Nu maar hopen dat onze selectie snel weer echte wedstrijden mag spelen en de show mag stelen in het jubileum tenue.


Comments


bottom of page