top of page

M.S.V.'71 wint verrassend op Gran Canaria


Iedereen was op tijd voor het ontbijt wat te waarderen was na de bezoekjes aan het nachtleven in Playa. Trainer Jan had al gezegd s-avonds een vent, ‘s-ochtends een vent en dat hadden de heren goed in hun oren geknoopt. Na het ontbijt kon iedereen nog wat rust pakken ter voorbereiding voor de wedstrijd. Sommige gingen zich vermaken bij het zwembad, andere zochten het centrum op om te gaan shoppen.

 


Om half 3 was het dan eindelijk zover, de bus arriveerde bij het hotel om de groep richting Vecindario te brengen voor de wedstrijd tegen de plaatselijke vereniging. Een club die 1 seizoen uitkwam in de Segunda Division met bekende spelers als Xisco Jimenez en Mauro Icardi. Onze jongens waren dus best wel gespannen wie er straks tegenover hun zouden staan. We speelden in een knus stadion waar zo’n 3000 man in kunnen. Een mooie grote kleedkamer en dito douches. De temperatuur was ruim boven de 20 graden toen de spelers aan de warming-up begonnen.

 


Toen zagen ze ook wie de tegenstanders waren, een mix van jong en oud begeleid door een fanatieke coach. Iedereen was 100% gemotiveerd om tegen deze ploeg een goed resultaat neer te zetten. Om 4 uur trapte MSV’71 af. Uiterst geconcentreerd werd de bal rond gespeeld. Het werd gelijk duidelijk dat er tegen deze ploeg kansen lagen gezien het vele balbezit van onze zwart/witte. Na 12 minuten kreeg Rody de bal in de diepte aangespeeld en kon hij beheerst de 0-1 binnenschieten.

 


Een verrassing voor de toeschouwers en voor ons zelf. Maar het bleef hier niet bij. MSV had het betere van het spel en het was weer Rody die 11 minuten later voor de 0-2 zorgde. Een soortgelijke aanval die prima werd afgerond door onze snelle linksbuiten.

 

MSV had de wedstrijd onder controle en de coach van Vecindario wisselde er lustig op los om iets te forceren. De uitslag had in de 1ste helft nog hoger kunnen uitvallen als er niet 3 keer voor (on)terecht buitenspel was gevlagd.

 


Trainer Jan hoefde vanaf de tribune (was te warm in de dag-out) weinig bij te sturen. De 11 in het veld speelden gedisciplineerd en lieten de bal het werk doen. In de rust werd het verloren vocht goed aangevuld en kon Jan de ploeg alleen wijzen op het slimmer zijn bij buitenspelsituaties.

 

De 2de helft was een kopie van de eerste en liep MSV zelfs uit naar 0-3 (Arno) en 0-4 (Jack). Onze verdedigers hielden het achterin goed dicht. Na 90 minuten floot de Spaanse arbiter voor het einde en kon MSV terugkijken op een goede wedstrijd. Er werd nog een gezamenlijke foto gemaakt en zelfs onze Spaanstalige  Dennis Terlouw moest nog op de foto met 1 van de spelers van Vecindario.

 


Dennis heeft er 1 fan bij! Na een frisse versnapering werd er aan de terugreis begonnen naar het hotel. Bij aankomst werd het MSV-clublied nog eens ingezet. Het diner die avond werd genoten in een Spaans restaurant. Daarna was iedereen vrij om te gaan en te staan. De overwinning werd hier en daar nog een keer gevierd maar de vermoeidheid zorgde er ook voor dat sommigen al op tijd richting het hotel gingen. Morgen weer een sportieve dag met het jaarlijks terugkerende padel toernooi op het programma.

 
 
bottom of page