Nieuwe Corona maatregelen met Link naar KNVB toelichting
- nicovdlelij
- 30 sep 2020
- 1 minuten om te lezen

De KNVB heeft vanavond (30 september 2020) de uitwerking van de nieuwe coronamaatregelen gepubliceerd.
Onze kantine zal de komende drie weken gesloten zijn. Daarnaast mogen er tijdens trainingen en wedstrijden geen toeschouwers toegelaten worden.
Bij uitwedstrijden van jeugdleden t/m 19 jaar vallen de benodigde chauffeurs onder teambegeleiding. Zij vallen dus niet onder de regel voor toeschouwers en mogen blijven kijken naar de wedstrijd.
Wij realiseren ons dat deze maatregelen vervelend zijn. Anderzijds kunnen wij - als wij ons houden aan de voorschriften - wel blijven trainen en wedstrijden spelen en dat is het belangrijkste.
Wij rekenen daarom op uw medewerking en begrip. Heeft u vragen over de nieuwe maatregelen? Stel deze dan aan de coƶrdinator van de leeftijdscategorie van uw kind.
Uitgebreide extra informatie van de KNVB over het amateurvoetbal en veelgestelde vragen kunt u lezen via bijgaande link https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/uitgelicht/59625/veelgestelde-vragen-over-het-coronavirus-en-voetbal
Met sportieve groet,
Het bestuur van M.S.V.ā71

Met sportieve groet,
Het bestuur van M.S.V.ā71










