Restant Swift Boys tegen M.S.V.’71 op zaterdag 4 April om 12 uur !!!
- nicovdlelij
- 6 dagen geleden
- 1 minuten om te lezen
Bijgewerkt op: 5 dagen geleden

De in de rust gestaakte wedstrijd tussen Swift Boys en M.S.V.’71 wordt op zaterdag 4 april uitgespeeld. Aanvang 12:00 uur.

Het restant wordt hervat bij de stand 0-2 en zal nog 45 minuten duren. De volgende voorwaarden zijn hierbij van toepassing.
Het restant wordt hervat met aftrap voor 2e helft door Swift Boys. MSV'71 speelt naar de wegkant, de 2e helft op. - Swift Boys hervat het spel met 10 spelers. MSV'71 hervat het spel met 11 spelers. Beide teams hebben nog niet gewisseld.
Bij Swift Boys heeft dhr. Mikail Kaplan (LXMX349) een waarschuwing ontvangen. Deze speler dient bij een tweede waarschuwing het speelveld te verlaten. - Bij Swift Boys heeft dhr. P. Ferreira (FRMS188) een direct rode ontvangen. Deze speler mag niet meer deelnemen aan het restant.
Reglementair is vastgelegd dat de wedstrijd niet met dezelfde spelers uitgespeeld hoeft te worden die ook tijdens de gestaakte wedstrijd opgesteld waren. Alleen spelers die gedurende de gestaakte wedstrijd al gewisseld zijn, of een rode kaart hebben ontvangen mogen niet meer deelnemen aan het restant.
Ook spelers die tijdens de gestaakte wedstrijd uitgesloten waren van deelneming mogen bij het restant niet meedoen. Een speler die is uitgesloten van deelname aan competitie- en/of bekerwedstrijden mag wel deelnemen aan een restant van een niet uitgespeelde wedstrijd dat in zijn uitsluitingsperiode wordt gespeeld, als hij ook de oorspronkelijke wedstrijd gerechtigd zou zijn geweest uit te spelen.
Een speler waarvan het lidmaatschap van de KNVB geschorst is, mag noch actief noch passief aan enige (wedstrijd)activiteit deelnemen.







