Selectie M.S.V.’71 verder uitgebreid met Jerrel Lamsberg en Jeroen Bruijn
- nicovdlelij
- 1 uur geleden
- 1 minuten om te lezen

Het technisch hart van M.S.V.’71 is hard bezig met het versterken en uitbreiden van de selectie voor het komende seizoen. Opnieuw hebben 2 nieuwe spelers hun jawoord gegeven om bij de 5e klasser uit Maassluis te komen voetballen.
Jerrel Lamsberg Evenals Tamir Valstar komt de 27 jarige Jerrel Lamsberg (links op foto) over van Rotterdam United. Jerrel is een ervaren, sterke voorhoedespeler met scorend vermogen. Hij heeft inmiddels de nodige ervaring opgedaan bij o.a. VVOR, Zwarte Pijl en SVV. Zijn snelle voorwaartse drive liet Jerrel 25 april jl. nog zien in de wedstrijd tegen zijn nieuwe club. Door zijn inbreng kon Rotterdam United in de 2e helft de schade beperkt houden en via zijn assist scoren.
Jeroen Bruijn Ook Jeroen Bruijn (31 jaar) (rechts op foto) is volgend seizoen te bewonderen in het zwart/witte M.S.V.’71 tenue. De Maassluizer speelde tot voor kort bij M.V.V.’27. Samen met Dennis Louter is hij de tweede speler die overkomt van de Maaslanders. Daarvoor voetbalde Jeroen bij onze stadgenoot Excelsior M. Hij is een allround dynamische speler met een topconditie. In april volbracht hij nog de marathon in Rotterdam. Hij traint al een tijdje met de selectie mee en gaat er alles aan doen om komend seizoen een mooie bijdrage op veld te leveren.
Wij wensen Jerrel en Jeroen heel veel succes en plezier binnen de selectie en onze vereniging.







