top of page

Zondag 23 juni start kantine werkzaamheden


Na een lange en gedegen voorbereiding start aanstaande zondag de verbouwing van onze kantine.

 

Onze kantine dateert uit 1977 (47 jaar oud) en zal tijdens de zomerstop zijn tweede grondige renovatie ondergaan. In 2001 was de laatste grote verbouwing van onder andere de bar, vloer en meubilair.

 Tijdens de komende zomerstop zal de gehele kantine inclusief het fusthok en kledingopslag ruimte een fraaie opknap beurt krijgen. Van de vloer tot en met de complete bar en van de wanden tot nieuwe tafels en stoelen. Hierbij wordt ook de akoestiek en verduurzaming meegenomen. Kortom een complete en fraaie metamorfose.

 

De coördinatie van de kantinerenovatie is in goede handen van ons bestuurslid-bouw en onderhoud; Hans Frerichs.

 
Zondagochtend wordt gestart met het leeghalen van de kantine en het demonteren van de bar inclusief geluidsinstallatie. Aansluitend zullen de nodige vrijwilligers en aannemers de komende weken aan de slag gaan met ons clubhuis.

 

Onze kantine zal de komende weken dus niet open zijn. Met als doel een nog mooier M.S.V.’71.

 

Wij houden u graag op de hoogte.

 

Het bestuur van M.S.V.’71

 

 

 

Comments


bottom of page