Meisjestraining bij M.S.V.’71 door ADO speelster Quinty Dupon groot succes
- nicovdlelij
- 6 jun
- 1 minuten om te lezen

Afgelopen donderdag 5 juni was er een open gast training bij M.S.V.71 voor de meiden van af 14 jaar .Een groep van ruim 16 meisjes hadden hier gehoor aan gegeven om daar aan deel te nemen.
Quinty Dupon, speelster van jong Nederlands elftal en A.D.O Den Haag was benaderd om haar kennis van meisjes- en dames voetbal deze avond te delen met al de deelnemende meisjes .Samen met hoofd jeugd opleiding Ron van Straaten en trainer Charles van Zanten stond er een groep van ruim 16 meisjes te trappelen om deze speciale training te mogen meemaken.
Met een gevarieerd programma werden de meisjes bal oefeningen uitgelegd en getoond waar in er constant opgelet werd dat er beweging en baluitvoering centraal stond.
Met heel veel plezier werden de oefeningen uitgevoerd waar bij de lach op het gezicht van de meiden genoeg zei over deze leuke training, die ruim anderhalf uur duurde.
Daarna was het tijd om samen wat te drinken en natuurlijk de hand tekening van en op de foto met Quinty. Als dank waren er bloemen en een cadeaubon voor de speelster van ADO.
Vind jij het leuk en ben je 14 - 15 Jaar en wil je komend seizoen ook deze leuke voetbal trainingen ervaren. Tot en met eind juni kan je elke Dinsdag en Donderdag avond vanaf 16.45 uur gratis meetrainen. Voor meer informatie kan je contact opnemen met Hans Dries via email h.dries2@delta.nl of per telefoon 06-37313649 .