MSV’71 komt zaterdag a.s. maar één helft in actie
- nicovdlelij
- 2 dagen geleden
- 1 minuten om te lezen

Zaterdag a.s. reist M.S.V.’71 voor de 2e keer dit seizoen af naar het sportpark van Swift Boys. Het eerdere duel aan de Prinsenlaan in Rotterdam werd in de rust gestaakt vanwege privé omstandigheden van de scheidsrechter. De 2e helft van deze gestaakte wedstrijd wordt zaterdag a.s. gespeeld.

Op het moment dat de wedstrijd werd gestaakt stond een goed spelend M.S.V.’71 met 0-2 voor door doelpunten van Arno van Zweden en Rody van Baalen. Bij de thuisploeg werd de doelman met rood vroegtijdig naar de kleedkamer gestuurd wegens hands buiten het strafschopgebied.
Met een numerieke meerderheid en een 0-2 voorsprong gaat M.S.V.’71 er zaterdag in de te spelen 2e helft alles aan doen om de 3 punten mee naar Maassluis te nemen. Als dat gaat lukken dan doen de mannen van trainer Jan van der Sar goede zaken in de strijd om plek 4 en de 3e periodetitel.
De halve wedstrijd begint om 12:00 uur en wordt gespeeld op het sportpark van Swift Boys , Prinsenlaan 902, 3062 CT Rotterdam.







